Telefon
WhatsApp

İzmir Marka Tescil

Hakkımızda

İzmir Marka Tescil, 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir.

İzmir Marka Tescil marka tescil konusunda’ ki hizmet markamızdır.

Şirketimiz firmalara, sanayicilere, küçük ve büyük ölçekli işletmelere, toplumsal kesimlere marka tescil alanında danışmanlık ve vekillik hizmetleri vermek, karşılaşılan sorunlara çözüm üretebilmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

İzmir Marka Tescil, bünyesindeki uzman ve birikimli marka vekilleri ile Türk Patent Enstitüsü (TPE) nezrinde marka tescil işlemlerinin gerçekleştirilmesi, müvekkillerin marka hakların korunması konusunda gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.

İzmir Marka Tescil sınai mülkiyet alanında, sadece marka üzerine yoğunlaşmış ve bu konuda uzmanlaşıp kendini geliştirmeyi hedeflemiştir.

İzmir Marka Tescil Her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek dürüst, ilkeli ve güvene dayalı işbirliği içerisinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır…

İzmir Online Marka Tescil; İzmir Marka Tescil Bugüne kadar 900'ün üzerinde Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım ve Barkod tescil işlemini tamamlamış yurtiçi ve yurtdışı olarak hizmet veren kurumsal bir firmadır.

İzmir Marka Tescil,Tescili,Online,Başvurusu,Patent,Endüstriyel Tasarım,Marka Tescili,İzmir'daki,Marka,Patent Firmaları,Ofisleri,Şirketleri,Marka,Patent Başvurusu,Fiyatları,Ücretleri,Tescilleri,İzmir 'de Marka Başvurusu,Tescili,Yaptırmak,Yapanlar

Hakkımızda

TEKLİF FORMU